| Vaše zlaté šperky. | Předvolby - telefonní předvolby. | Metro Praha - sms jízdenka, jízdní řád, trasy metra, atd. | Čestné prohlášení - vzor čestného prohlášení.
nové inzeráty na hyperinzert.cz
HYPERINZERT.cz - přehledná inzerce ZDARMA!
---
nejlevnější povinné ručení
---
inzerce zdarma Na hyperinzert cz může kdokoliv podat inzerát zdarma; inzerce zdarma platí pro libovolný počet inzerátů ve všech kategoriích.


Reklamní bannery:


Nahoře v záhlaví, prostor pro max. 2 bannery formátu 360x60 a 468x60 px. Bannery se zobrazují stále na VŠECH stránkách, nestřídají se s bannery jiných inzerentů. Cena: 1.000,- Kč/měsíc.


V pravém sloupci, banner formátu 120x600 px. Banner se zobrazuje stále na VŠECH stránkách, nestřídá se s bannery jiných inzerentů. Cena: 2700,- Kč/měsíc.


Hyperinzert má v současné době přes 40000 zaindexovaných stránek.


Minimální doba reklamní kampaně je 3 měsíce. Sleva při půlroční resp. roční reklamní kampani je 10 % resp. 20 %.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Pro realitní segment doporučujeme:


TOP banner na R7.cz:


Pro Vaši reklamu zejména v realitních a jim příbuzných oborech doporučujeme reklamní banner Leaderboard 745x100 pixelů na portálu www.R7.cz a www.R7.sk zobrazující se v záhlaví všech stránek.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Rádi zodpovíme Vaše dotazy - kontaktujte nás na email

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
R7 reality   tvorba www stránek   sitemap   Zateplení domu   dřevo na topení  , pelety na otop. Nový občanský zákoník  kompletní znění nového občanského zákoníku. šperky pro ženy  přímo z klenotnice. katalog  webových stránek. nejlepší dieta je  nežrat, amur  bílý. azbuka  - ruská abeceda. Římov  - Římov České Budějovice. Mapa metra  - mapa metra Praha.


Mapa webu    
  ©2007 hyperinzert.cz   E-mail: info@hyperinzert.cz    O webu    Podmínky   Ceník reklamy
TOPlist