| Vaše nejlevnější povinné ručení. | Předvolby - telefonní předvolby. | Metro Praha - sms jízdenka, jízdní řád, trasy metra, atd. | Čestné prohlášení - vzor čestného prohlášení.
nové inzeráty na hyperinzert.cz
HYPERINZERT.cz - přehledná inzerce ZDARMA!
---
nejlevnější povinné ručení
---
inzerce zdarma Na hyperinzert cz může kdokoliv podat inzerát zdarma; inzerce zdarma platí pro libovolný počet inzerátů ve všech kategoriích.

Detail inzerátu

Vyklizení a odvoz přebytečných věcí po stěhování
Kategorie: Nábytek, bydlení, Podkategorie: Ostatní
Region Praha
Okres Praha 2
Cena dohodou
Web
Vloženo 29.08.2017
Shlédnuto 1002 x
Znění inzerátu

Stěhujete se a nevíte, co s věcmi, které si nechcete brát do nového prostředí? Obraťte se na nás, přijedeme s dodávkou (ušetříte peníze za přistavení kontejneru) a odvezeme vše, co si budete přát. Zdarma je předběžná prohlídka potřebná ke stanovení termínu i ceny a to dohodou. Nábytek rozkládáme na desky, věci pytlujeme. Víkendy a svátky bez příplatků. Na závěr provedeme hrubý úklid potřebný k předání vyklizených prostor majiteli.

Kontaktní údaje
Jméno Jaroslav Prášek
IČO 16889355
DIČ
ICQ
Telefon 777245555
Email Odpovědět
Další fotografie
1002
R7 reality   tvorba www stránek   sitemap   Zateplení domu   dřevo na topení  , pelety na otop. inzeráty zdarma   Nový občanský zákoník  kompletní znění nového občanského zákoníku. šperky pro ženy  přímo z klenotnice. reality snadno   katalog  webových stránek. inzerce zdarma  na inzertním webu. nejlepší dieta je  nežrat, trasy metra  , trasa metra   subway map prague  , amur  bílý. azbuka  - ruská abeceda. Římov  - Římov České Budějovice. Mapa metra  - mapa metra Praha.


Mapa webu    
  ©2007 hyperinzert.cz   E-mail: info@hyperinzert.cz    O webu    Podmínky   Ceník reklamy
TOPlist