| Vaše nejlevnější povinné ručení. | Předvolby - telefonní předvolby. | Metro Praha - sms jízdenka, jízdní řád, trasy metra, atd. | Čestné prohlášení - vzor čestného prohlášení.
nové inzeráty na hyperinzert.cz
HYPERINZERT.cz - přehledná inzerce ZDARMA!
---
nejlevnější povinné ručení
---
inzerce zdarma Na hyperinzert cz může kdokoliv podat inzerát zdarma; inzerce zdarma platí pro libovolný počet inzerátů ve všech kategoriích.

Detail inzerátu

Ubytování v Krkonoších
Kategorie: Práce, služby, Podkategorie: Cestovní ruch
Region Královéhradecký kraj
Okres Trutnov
Cena 160 Kč
Web http://www.ubytovani-vrchlabi.eu/
Vloženo 19.02.2017
Shlédnuto 385 x
Znění inzerátu

Rek. i vík. v Krkonoších (Vrchlabsko); 2 čtyřlůžkové pokoje s možností přistýlek +vybavená kuchyně + soc. zařízení. Zahrada s ohništěm, pískovištěm, houpačkami; v okolí se nacházejí cyklostezky, vleky, běžecké tratě, místa vhodná k sáňkování, možnost využití cyklo i skibusu. K dispozici internetové připojení Wifi. Nově je instalována infrasauna. Parkování na uzamčeném pozemku u objektu.

Tel.: 603 287 169, 493 314 308
E-mail: nenarocne.ubyt.Lanov@seznam.cz
http://www.ubytovani-vrchlabi.eu/

Kontaktní údaje
Jméno Jana Nedomová
IČO
DIČ
ICQ
Telefon 603287169
Email Odpovědět
Další fotografie
385
R7 reality   tvorba www stránek   sitemap   Zateplení domu   dřevo na topení  , pelety na otop. inzeráty zdarma   Nový občanský zákoník  kompletní znění nového občanského zákoníku. šperky pro ženy  přímo z klenotnice. reality snadno   katalog  webových stránek. inzerce zdarma  na inzertním webu. nejlepší dieta je  nežrat, trasy metra  , trasa metra   subway map prague  , amur  bílý. azbuka  - ruská abeceda. Římov  - Římov České Budějovice. Mapa metra  - mapa metra Praha.


Mapa webu    
  ©2007 hyperinzert.cz   E-mail: info@hyperinzert.cz    O webu    Podmínky   Ceník reklamy
TOPlist