| Vaše nejlevnější povinné ručení. | Předvolby - telefonní předvolby. | Metro Praha - sms jízdenka, jízdní řád, trasy metra, atd. | Čestné prohlášení - vzor čestného prohlášení.
nové inzeráty na hyperinzert.cz
HYPERINZERT.cz - přehledná inzerce ZDARMA!
---
nejlevnější povinné ručení
---
inzerce zdarma Na hyperinzert cz může kdokoliv podat inzerát zdarma; inzerce zdarma platí pro libovolný počet inzerátů ve všech kategoriích.

Detail inzerátu

Autosedačka Kiddy Energy Pro
Kategorie: Dětské potřeby, Podkategorie: Kočárky, sedačky
Region CELÁ ČR
Okres
Cena 1500 Kč
Web
Vloženo 10.02.2017
Shlédnuto 152 x
Znění inzerátu

Nabízíme použitou dětskou autosedačku Kiddy Energy Pro. Sedačka je vhodná do všech vozidel s pásem. Má jednoduché zapínání. Dítě se díky pultíku nedokáže samo rozepnout. Je pro děti od 9 - 18 kg. Jedna z nejbezpečnějších na trhu. Slušný stav. Cena je bez případného dopravného. Bydlíme poblíž 75.km D1 takže po dohodě je možné sedačku předat na dálniční benzínce.Je z nekuřáckého auta a nebouraná.

Kontaktní údaje
Jméno Adamec
IČO
DIČ
ICQ
Telefon 608327901
Email Odpovědět
Další fotografie
152
R7 reality   tvorba www stránek   sitemap   Zateplení domu   dřevo na topení  , pelety na otop. inzeráty zdarma   Nový občanský zákoník  kompletní znění nového občanského zákoníku. šperky pro ženy  přímo z klenotnice. reality snadno   katalog  webových stránek. inzerce zdarma  na inzertním webu. nejlepší dieta je  nežrat, trasy metra  , trasa metra   subway map prague  , amur  bílý. azbuka  - ruská abeceda. Římov  - Římov České Budějovice. Mapa metra  - mapa metra Praha.


Mapa webu    
  ©2007 hyperinzert.cz   E-mail: info@hyperinzert.cz    O webu    Podmínky   Ceník reklamy
TOPlist