| Vaše nejlevnější povinné ručení. | Předvolby - telefonní předvolby. | Metro Praha - sms jízdenka, jízdní řád, trasy metra, atd. | Čestné prohlášení - vzor čestného prohlášení.
nové inzeráty na hyperinzert.cz
HYPERINZERT.cz - přehledná inzerce ZDARMA!
---
nejlevnější povinné ručení
---
inzerce zdarma Na hyperinzert cz může kdokoliv podat inzerát zdarma; inzerce zdarma platí pro libovolný počet inzerátů ve všech kategoriích.

Detail inzerátu

Dražba spolupodílu ?!
Kategorie: Finance, pojištění, Podkategorie: Ostatní
Region CELÁ ČR
Okres
Cena
Web nebankovnicentrum.cz
Vloženo 25.04.2017
Shlédnuto 101 x
Znění inzerátu

V případech dražeb spoluvlastnických podílů se stávají případy, že jsou vydraženy spekulanty. Že nemáte obavy z tak „nesmyslné“ koupě podílu společného domu? Že v něm bydlí přece pro ně cizí lidé, kteří vlastní poloviční i větší podíl? To vydražitelé vědí a jako noví spoluvlastníci s jejich spolubydlícími mají právo k celé nemovitosti. Mohou užívat celou nemovitost, všechny místnosti a prostory, společně s vámi! Tímto dosahují toho, že jim „raději“ svůj podíl prodáte pod cenou a stěhujete se. Co teď když na odkup draženého podílu nemáte hotovost? Podstatné a rozhodující je nenechat nic náhodě a dražbě předejít.
S portfoliem nebankovních produktů a nově případným výkupem se zpětným prodejem jsme připraveni pomoci v regionech celé ČR.
Nedělte se o dům, pozemek či chatu se zcela cizími lidmi !!!

Kontaktní údaje
Jméno TRIGRAM FRO
IČO
DIČ
ICQ
Telefon 606963630
Email Odpovědět
Další fotografie
101
R7 reality   tvorba www stránek   sitemap   Zateplení domu   dřevo na topení  , pelety na otop. inzeráty zdarma   Nový občanský zákoník  kompletní znění nového občanského zákoníku. šperky pro ženy  přímo z klenotnice. reality snadno   katalog  webových stránek. inzerce zdarma  na inzertním webu. nejlepší dieta je  nežrat, trasy metra  , trasa metra   subway map prague  , amur  bílý. azbuka  - ruská abeceda. Římov  - Římov České Budějovice. Mapa metra  - mapa metra Praha.


Mapa webu    
  ©2007 hyperinzert.cz   E-mail: info@hyperinzert.cz    O webu    Podmínky   Ceník reklamy
TOPlist