| Vaše nejlevnější povinné ručení. | Předvolby - telefonní předvolby. | Metro Praha - sms jízdenka, jízdní řád, trasy metra, atd. | Čestné prohlášení - vzor čestného prohlášení.
nové inzeráty na hyperinzert.cz
HYPERINZERT.cz - přehledná inzerce ZDARMA!
---
nejlevnější povinné ručení
---
inzerce zdarma Na hyperinzert cz může kdokoliv podat inzerát zdarma; inzerce zdarma platí pro libovolný počet inzerátů ve všech kategoriích.

Detail inzerátu

Suzuki Orig.Navigace + DVD +HDD.
Kategorie: Auto-Moto, Podkategorie: Auta-náhradní díly
Region ČR+SR
Okres
Cena
Web
Vloženo 15.06.2017
Shlédnuto 174 x
Znění inzerátu

Orig.rádio Suzuki s navigací,rádio přehrává DVD filmy má slot na SD kartu,mapové podklady ČR+SK jsou uloženy na HDD.Tato navigace je určena do modelu Suzuki Grand Vitara od roku 2005-2014,ale plastový rámeček se dá demontovat a použít v jiném modelu Suzuki.Podpora ovládání na volantu,covací kamery a maxi dotu.Rádio vč. kódu a vše funkční.Je to dost vzácný kus a proto je tam i vyšší cena.POUZE VOLAT na +420 604 665 723.

Kontaktní údaje
Jméno David
IČO
DIČ
ICQ
Telefon 604665723
Email Odpovědět
Další fotografie
174
R7 reality   tvorba www stránek   sitemap   Zateplení domu   dřevo na topení  , pelety na otop. inzeráty zdarma   Nový občanský zákoník  kompletní znění nového občanského zákoníku. šperky pro ženy  přímo z klenotnice. reality snadno   katalog  webových stránek. inzerce zdarma  na inzertním webu. nejlepší dieta je  nežrat, trasy metra  , trasa metra   subway map prague  , amur  bílý. azbuka  - ruská abeceda. Římov  - Římov České Budějovice. Mapa metra  - mapa metra Praha.


Mapa webu    
  ©2007 hyperinzert.cz   E-mail: info@hyperinzert.cz    O webu    Podmínky   Ceník reklamy
TOPlist