| Vaše nejlevnější povinné ručení. | Předvolby - telefonní předvolby. | Metro Praha - sms jízdenka, jízdní řád, trasy metra, atd. | Čestné prohlášení - vzor čestného prohlášení.
nové inzeráty na hyperinzert.cz
HYPERINZERT.cz - přehledná inzerce ZDARMA!
---
nejlevnější povinné ručení
---
inzerce zdarma Na hyperinzert cz může kdokoliv podat inzerát zdarma; inzerce zdarma platí pro libovolný počet inzerátů ve všech kategoriích.

Detail inzerátu

Super cena - Solární systém Aschoff Solar
Kategorie: Zahrada, rostliny, Podkategorie: Ostatní, jinde nezařazené
Region Praha
Okres
Cena 9990 Kč
Web http://www.mega-sunshine.cz
Vloženo 21.06.2017
Shlédnuto 151 x
Znění inzerátu

Samotížný solární systém Aschoff Solar 155/20 + 2.
Pozor - ojedinělá nabídka!
Od insolvenční německé firmy jsme za super cenu získali celý sklad kvalitních samotížných solárních systémů Aschoff Solar 155/20 + 2 (155 l nádrž a kolektor s dvaceti trubicemi).
Původní cena byla 25.990 Kč bez DPH. V současnosti si u nás můžete pořídit tento samotížný solární systém za výhodnou prodejní cenu 9.990 Kč včetně DPH, plus 800,-Kč doprava.
V ceně je započítána řídící jednotka, reflektory a topná tyč. Systém je vhodný k ohřevu vody v RD, chatách, chalupách a dalších zařízeních pro rekreaci, pro bazény. Můžete ušetřit až 62 % z původní ceny. Nabídka platí jen do vyprodání zásob.
Hlavní výhodou solárního systému je nezávislost na el. energii a běží úplně zdarma. S pomocí samotížnému systému nepotřebuje žádné čerpadlo ani elektřinu.
Více se dozvíte na webu http://www.mega-sunshine.cz/akce-slevy/

Kontaktní údaje
Jméno G.E.A. Vetrano s.r.o.
IČO
DIČ
ICQ
Telefon 739007857
Email Odpovědět
Další fotografie
151
R7 reality   tvorba www stránek   sitemap   Zateplení domu   dřevo na topení  , pelety na otop. inzeráty zdarma   Nový občanský zákoník  kompletní znění nového občanského zákoníku. šperky pro ženy  přímo z klenotnice. reality snadno   katalog  webových stránek. inzerce zdarma  na inzertním webu. nejlepší dieta je  nežrat, trasy metra  , trasa metra   subway map prague  , amur  bílý. azbuka  - ruská abeceda. Římov  - Římov České Budějovice. Mapa metra  - mapa metra Praha.


Mapa webu    
  ©2007 hyperinzert.cz   E-mail: info@hyperinzert.cz    O webu    Podmínky   Ceník reklamy
TOPlist