| Vaše nejlevnější povinné ručení. | Předvolby - telefonní předvolby. | Metro Praha - sms jízdenka, jízdní řád, trasy metra, atd. | Čestné prohlášení - vzor čestného prohlášení.
nové inzeráty na hyperinzert.cz
HYPERINZERT.cz - přehledná inzerce ZDARMA!
---
nejlevnější povinné ručení
---
inzerce zdarma Na hyperinzert cz může kdokoliv podat inzerát zdarma; inzerce zdarma platí pro libovolný počet inzerátů ve všech kategoriích.

Detail inzerátu

Prodej nebytového prostoru-Praha 10
Kategorie: Reality, Podkategorie: Kanceláře
Region Praha
Okres Praha 10
Cena 5690000 Kč
Web http://akropolisreality.cz/component/com_realitnijednotky/id
Vloženo 31.08.2017
Shlédnuto 121 x
Znění inzerátu

Prodej nebytového prostoru s velkými výlohami o velikosti 93 m2. Prostor se nachází v přízemí novostavby v blízkosti náměstí Míru v Kozácké ulici. Vchod přímo z ulice. Prostor je vhodný pro vzorkovou prodejnu, showroom, obchod, kanceláře nebo jakékoliv jiné služby. Prostor je v perfektním technickém stavu. K dispozici je vlastní plynový kotel, soc. zázemí - 2x WC a kuchyně.Výborná dostupnost autem či MHD, chůzí jen 10min. od metra Náměstí Míru a jen 4min od tram. Krymská. Neplatíte provizi RK!

Kontaktní údaje
Jméno Jan Hrnčíř
IČO
DIČ
ICQ
Telefon 603270707
Email Odpovědět
Další fotografie
121
R7 reality   tvorba www stránek   sitemap   Zateplení domu   dřevo na topení  , pelety na otop. inzeráty zdarma   Nový občanský zákoník  kompletní znění nového občanského zákoníku. šperky pro ženy  přímo z klenotnice. reality snadno   katalog  webových stránek. inzerce zdarma  na inzertním webu. nejlepší dieta je  nežrat, trasy metra  , trasa metra   subway map prague  , amur  bílý. azbuka  - ruská abeceda. Římov  - Římov České Budějovice. Mapa metra  - mapa metra Praha.


Mapa webu    
  ©2007 hyperinzert.cz   E-mail: info@hyperinzert.cz    O webu    Podmínky   Ceník reklamy
TOPlist