| Vaše nejlevnější povinné ručení. | Předvolby - telefonní předvolby. | Metro Praha - sms jízdenka, jízdní řád, trasy metra, atd. | Čestné prohlášení - vzor čestného prohlášení.
nové inzeráty na hyperinzert.cz
HYPERINZERT.cz - přehledná inzerce ZDARMA!
---
nejlevnější povinné ručení
---
inzerce zdarma Na hyperinzert cz může kdokoliv podat inzerát zdarma; inzerce zdarma platí pro libovolný počet inzerátů ve všech kategoriích.

Detail inzerátu

Nabídka použitých polyetylenových trubek
Kategorie: Stavebniny, Podkategorie: Ostatní, jinde nezařazené
Region Liberecký kraj
Okres Česká Lípa
Cena 127 Kč
Web
Vloženo 05.09.2017
Shlédnuto 83 x
Znění inzerátu

DIAMO, státní podnik, odštěpný závod Těžba a úprava uranu nabízí fyzickým i právnickým osobám k odkoupení použité polyetylenové trubky PE-HD 80 průměru 160 mm a v menším množství také 110 mm. Vhodné jako sloupky ohradníků, pro odvod dešťové vody nebo melioraci. Odvoz ze Stráže pod Ralskem je možný vlastní, a to po domluvě a zaplacení zboží. Cena za 1 metr je 127 Kč a 64 Kč bez DPH. Více informací na „www.diamo.cz“ v sekci „Nabídky majetku“ a dále „Nabídka majetku k prodeji“ s výběrem „o. z. TÚU“.
Kontakt (v pracovních dnech od 6 do 14 hodin): Jan Znamenáček, tel. 602 408 641, e-mail: znamenacek@diamo.cz nebo Günter Kyncl, tel. 724 218 847, e-mail: kyncl@diamo.cz.

Kontaktní údaje
Jméno Jan Znamenáček
IČO
DIČ
ICQ
Telefon 602408641
Email Odpovědět
Další fotografie
83
R7 reality   tvorba www stránek   sitemap   Zateplení domu   dřevo na topení  , pelety na otop. inzeráty zdarma   Nový občanský zákoník  kompletní znění nového občanského zákoníku. šperky pro ženy  přímo z klenotnice. reality snadno   katalog  webových stránek. inzerce zdarma  na inzertním webu. nejlepší dieta je  nežrat, trasy metra  , trasa metra   subway map prague  , amur  bílý. azbuka  - ruská abeceda. Římov  - Římov České Budějovice. Mapa metra  - mapa metra Praha.


Mapa webu    
  ©2007 hyperinzert.cz   E-mail: info@hyperinzert.cz    O webu    Podmínky   Ceník reklamy
TOPlist