| Vaše nejlevnější povinné ručení. | Předvolby - telefonní předvolby. | Metro Praha - sms jízdenka, jízdní řád, trasy metra, atd. | Čestné prohlášení - vzor čestného prohlášení.
nové inzeráty na hyperinzert.cz
HYPERINZERT.cz - přehledná inzerce ZDARMA!
---
nejlevnější povinné ručení
---
inzerce zdarma Na hyperinzert cz může kdokoliv podat inzerát zdarma; inzerce zdarma platí pro libovolný počet inzerátů ve všech kategoriích.

Detail inzerátu

Estonské dřevěné kádě si zamiluje každý
Kategorie: Zahrada, rostliny, Podkategorie: Bazény
Region CELÁ ČR
Okres
Cena
Web http://hanscraft.com/cs/120-estonske-drevene-kade
Vloženo 02.10.2017
Shlédnuto 140 x
Znění inzerátu

Toužíte mít na své zahradě speciální venkovní koupací sud neboli Hot Tube? V tom případě jsou vám Estonské dřevěné kádě, které se nazývají rovněž jako Hot Tube, vřele k dispozici. Tento speciální doplněk oživí vaši zahradu a také vám dodá možnost vyzkoušet celoroční koupání na čerstvém vzduchu. Do vody nenínutné používat naprosto žádnou chemii, která by upravovala vodu. Po vzoru z Finska se tak můžete koupat pod širým nebem třeba každý den. Estonské dřevěné kádě rovněž lidé využívají jak snový doplněk k vířivkám či venkovním bazénům. Instalované topení na dřevo, jenž Hot Tube mají k dispozici, ohřejí vodu na požadovanou teplotu během několika málo hodin. Chvíle na čerstvém vzduchu si navíc může užívat jedna i více osob. Doplnit svou koupel klidně můžete o bylinky nebo různé aromatické oleje, jenž máme k dispozici rovněž v našem sortimentu. Více se o těchto dřevěných kádích dozvíte na našem webu http://hanscraft.com/cs/120-estonske-drevene-kade

Kontaktní údaje
Jméno HANSCRAFT, s.r.o.
IČO
DIČ
ICQ
Telefon 212283212
Email Odpovědět
Další fotografie
140
R7 reality   tvorba www stránek   sitemap   Zateplení domu   dřevo na topení  , pelety na otop. inzeráty zdarma   Nový občanský zákoník  kompletní znění nového občanského zákoníku. šperky pro ženy  přímo z klenotnice. reality snadno   katalog  webových stránek. inzerce zdarma  na inzertním webu. nejlepší dieta je  nežrat, trasy metra  , trasa metra   subway map prague  , amur  bílý. azbuka  - ruská abeceda. Římov  - Římov České Budějovice. Mapa metra  - mapa metra Praha.


Mapa webu    
  ©2007 hyperinzert.cz   E-mail: info@hyperinzert.cz    O webu    Podmínky   Ceník reklamy
TOPlist