| Vaše nejlevnější povinné ručení. | Předvolby - telefonní předvolby. | Metro Praha - sms jízdenka, jízdní řád, trasy metra, atd. | Čestné prohlášení - vzor čestného prohlášení.
nové inzeráty na hyperinzert.cz
HYPERINZERT.cz - přehledná inzerce ZDARMA!
---
nejlevnější povinné ručení
---
inzerce zdarma Na hyperinzert cz může kdokoliv podat inzerát zdarma; inzerce zdarma platí pro libovolný počet inzerátů ve všech kategoriích.

Detail inzerátu

Ragdoll , kotě s PP
Kategorie: Zvirata, Podkategorie: Kočky
Region Jihomoravský kraj
Okres Brno-venkov
Cena
Web www.ragdoll-brno.cz
Vloženo 03.10.2017
Shlédnuto 155 x
Znění inzerátu

Chovatelská stanice Songerie od Brna nabízí k rezervaci koťátka, k převzetí koncem října. Jsou v barvě blue , většinou s kresbou ve varietě bikolor, po výstavně velmi úspěšných rodičích. Do nových domovů budou odcházet ompletně odčervení, vakcinovaní a kastrovaní. Vychovaní v domácím prostředí, řádně vymazlení a čistotní. Oba rodiče mají negativní testy na infekční FIV (Virová leukémie koček), FELV (Virová imunodeficience koček - Kočičí AIDS), a genetická onemocnění HCM (Hypertrofická kardiomyopatie - Onemocnění srdečního svalu) a PKD (Polycystic Kidney Disease - Polycystické onemocnění ledvin). Ragdolíci jsou velmi klidné kočky, vhodné k dětem i ke starším lidem. Koukněte na naše webové stránky /ragoll-brno.cz/, kde najdete další informace včetně ceny a neváhejte nás kontaktovat .

Kontaktní údaje
Jméno Vratislava Šedová
IČO
DIČ
ICQ
Telefon +420603887104
Email Odpovědět
Další fotografie
155
R7 reality   tvorba www stránek   sitemap   Zateplení domu   dřevo na topení  , pelety na otop. inzeráty zdarma   Nový občanský zákoník  kompletní znění nového občanského zákoníku. šperky pro ženy  přímo z klenotnice. reality snadno   katalog  webových stránek. inzerce zdarma  na inzertním webu. nejlepší dieta je  nežrat, trasy metra  , trasa metra   subway map prague  , amur  bílý. azbuka  - ruská abeceda. Římov  - Římov České Budějovice. Mapa metra  - mapa metra Praha.


Mapa webu    
  ©2007 hyperinzert.cz   E-mail: info@hyperinzert.cz    O webu    Podmínky   Ceník reklamy
TOPlist