| Vaše nejlevnější povinné ručení. | Předvolby - telefonní předvolby. | Metro Praha - sms jízdenka, jízdní řád, trasy metra, atd. | Čestné prohlášení - vzor čestného prohlášení.
nové inzeráty na hyperinzert.cz
HYPERINZERT.cz - přehledná inzerce ZDARMA!
---
nejlevnější povinné ručení
---
inzerce zdarma Na hyperinzert cz může kdokoliv podat inzerát zdarma; inzerce zdarma platí pro libovolný počet inzerátů ve všech kategoriích.

Detail inzerátu

Tibetská doga
Kategorie: Zvirata, Podkategorie: Štěňata
Region Středočeský kraj
Okres Kolín
Cena
Web http://strazceztibetu.cz
Vloženo 16.10.2017
Shlédnuto 84 x
Znění inzerátu

Chovatelská stanice Strážce z Tibetu, zabývající se chovem tibetských dog od roku 1992, zadá štěňátka černá s pálením, do nového domova mohou odjíždět od listopadu.2017. Rodiče štěňat uvidíte na našich stránkách, kde je mnoho fotografií. Oba mají DKK A/A a jsou výborní na výstavách, otec dovoz Francie, matka dovoz Estonsko. Tibetská doga je osobnost, mohutný krásný pes, hlídač i kamarád. Rádi vás uvítáme nejen na našich stránkách, ale i doma, přijeďte si prohlédnout naše psy, popovídat, případně vybrat své štěňátko.

Kontaktní údaje
Jméno Ivana
IČO
DIČ
ICQ
Telefon 775243226
Email Odpovědět
Další fotografie
84
R7 reality   tvorba www stránek   sitemap   Zateplení domu   dřevo na topení  , pelety na otop. inzeráty zdarma   Nový občanský zákoník  kompletní znění nového občanského zákoníku. šperky pro ženy  přímo z klenotnice. reality snadno   katalog  webových stránek. inzerce zdarma  na inzertním webu. nejlepší dieta je  nežrat, trasy metra  , trasa metra   subway map prague  , amur  bílý. azbuka  - ruská abeceda. Římov  - Římov České Budějovice. Mapa metra  - mapa metra Praha.


Mapa webu    
  ©2007 hyperinzert.cz   E-mail: info@hyperinzert.cz    O webu    Podmínky   Ceník reklamy
TOPlist